Піжами для маленьких дівчаток 1-2 роки.

Міцний здоровий сон дуже важливий для малятка. На це можуть вплинути багато факторів, але ми розглянемо один з них: одяг для сну.

Поки діти маленькі, вони сплять в чоловічків. Після того, як дитині виповнюється 1 рік багато батьків вже готові купити піжаму дівчинці або сліп . Давайте розберемося, в чому різниця?

  • Отже, сліп є чоловічок, з відкритими (на манжеті - трансформере ) або закритими ніжками. Застібається на замок або на кнопки.

Переваги сліпа перед піжамою в тому, що він повністю закриває спинку дітки і не задирається, а це значить, що Ваша дитина не замерзне.

для пошиття дитячого сліпа для дівчаток використовують такі види трикотажу: інтерлок з начосом або без для осені та весни, футер з начосом для зими. Дуже популярний сліп для дівчинки з флісу - синтетичного матеріалу, але з непоганими характеристиками. Звичайно ж краще купити дитячий сліп для дівчинки з бавовни. Це самий підходящий матеріал для дітей. Він гігроскопічний, гіпоалергенний, відмінно стирається і прасується. Абсолютно безпечний для дітей.

Якщо ж Ви хочете купити сліп для дівчинки з флісу, то не варто сильно переживати, так як він володіє майже всіма властивостями бавовни. З недоліків можна віднести: пилепоглощаемость, огнеопасность (якщо вони не пройшло спеціальну обробку), може притягувати статичну енергію (електризуватися).

Сліпи для маленьких крихт завжди дуже красиві. Їх вважають за краще шити світлими, частіше рожевими, з милими малюнками. Незважаючи на те, що такий вид спальної одягу призначений для малюків від 1 до 3 років, дітки постарше теж люблять спати в них, навіть можна зустріти моделі для підлітків.

  • Але багато мам хочуть купити саме піжаму для маленької дівчинки. Вона складається з штанців (або бриджів або шортів) і кофтинки з кнопочками на плечі (футболки). Іноді виробники (тм "Смил") постачають піжамні штанці манжетою - шкарпеток - для малюків це дуже зручна опція.

Переваги піжами перед сліпом: якщо дитина вже привчений або тільки звикає до горщика, то легше зняти тільки штанці, ніж весь комбінезон. Найчастіше шиють їх з бавовни.

Модельний ряд дуже широкий. Дуже часто виробники пропонують дитячі піжами з манжетою на ручках і ніжках, щоб краще зберігалося тепло і вона не спадала.

Де можна купити піжаму для маленьких дівчаток від 1-2 років?

Зверніться до нас. В інтернет магазині ТРІкотаЖЖЖМ представлений широкий асортимент одягу для сну. Ми працюємо тільки з сертифікованим і безпечним товаром. Надамо Вам всю необхідну допомогу, при виборі як піжам так і шапочок для новонароджених дівчаток і іншого дитячого одягу.

Гарних вам покупок.

З турботою про Вас, команда ТРІкотаЖЖЖ.