Бавовняні шкарпетки для дівчинки 0-2 років.

Шкарпетки для новонародженої дівчинки 0-2 років так само, як і колготи потрібно вибирати уважно! Якість виробу повинно бути вирішальним моментом в покупці! Адже цей предмет гардероба дитини безпосередньо стикається з ніжною дитячою шкірою, а також використовується щодня в побуті.

На холодну пору року Вашій дитині потрібні тонкі бавовняні шкарпетки, які можна буде одягати як на прогулянку, так і вдома.

Звичайно дуже важливо, щоб шкарпетки для дівчинки виглядали красиво і привабливо , щоб дитина із задоволенням носив і не пручався одягати іх.Но, перш за все, мама зобовязана визначити якість купується вироби, що б її дівчинка відчувала себе комфортно.

Бавовняні шкарпетки для маленьких діток повинні складатися переважно з натуральних волокон. У складі допускається невелика кількість синтетичних ниток (не більше 20%) і еластан (до 5%). Це необхідно для кращої еластичності і зносостійкості. Це дуже важливо для маленьких дітей! Адже їх шкіра більш чутлива, а захисний механізм ще не до кінця сформований. Вироби з натурального волокна добре дихають, вбирають вологу і не викликають алергії! Тому рекомендовані для малюків.

Крім складу, варто звернути увагу і на якість виготовлення панчішного виробу. Структура полотна повинна бути однорідною, без стирчать ниток і затягувань, шви акуратними, мякими і плоскими. Зараз почали широко використовувати у виробництві технологію SEAMLESS - безшовне виготовлення. Хороша альтернатива для маленьких діток.

Гумка на бавовняних шкарпетках для дівчинки 0-2 роки повинна бути мякою і еластичною, що б не передавлює ніжки і не завдавати неприємні відчуття дитині. Варто віддати перевагу подвійний резінке.Она є більш надійною і прослужить довше.

Для будинки можна придбати шкарпетки з використанням технології ABS (силіконові стопи) - система анти ковзання, яка вбереже Ваше чадо від падінь і пошкоджень на гладкому покритті підлоги.

Шкарпетки махрові для маленьких дівчаток 0-2 років та інші вироби, які пропонує наш інтернет-магазин ТРІкотаЖЖЖ, повністю відповідають всім перерахованим вище вимогам!

Для нас дуже важлива якість товару і комфорт Ваших діток!

З турбот ой про Вас, улюблений ТРІкотаЖЖЖ.