Шкарпетки для маленьких дівчаток.

Шкарпетки для дитини служать додатковим захистом від холоду. Ніжки немовлят потребують такого захисту ще більше. У гардеробі кожної крихти має бути достатня кількість простих бавовняних шкарпеток , махрових шкарпеток для новонароджених дівчаток на холодну пору року, святкових шкарпеток для маленьких дівчаток або дитячих капронових колготок , а також дитячих шкарпеток з гальмами для перших кроків вашої малятка.

В цілому, покупка шкарпеткових виробів для малюка не сильно відрізняється від покупки для старших діток. Але моделі для малюків варто підбирати з особливою ретельністю.

  • Зверніть увагу на гумку - вона не повинна бути тугий. Переважно купувати шкарпетки з розворотом на 1 тонкої гумці.
  • Шкарпеткові вироби для новонароджених повинні бути тільки з натуральних матеріалів. Зупиніть свій вибір на бавовняних (Котонові) носочках - це найкращий варіант для дітки. Він гігроскопічний, гіпоалергенний, відмінно переносить численні прання, простий у догляді матеріал.
  • Вибирайте правильний розмір. Великі будуть злазити з ніжки, а маленькі Ви просто не зможете натягнути на дитину.
  • Крім захисних функцій, вони є ще і яскравим доповненням до гардеробу крихти. Асортимент шкарпеткових виробів для крихт вражає своєю різноманітністю. Вони можуть бути однотонними , з різноманітними малюнками : від геометричних до героїв з мультиків, 3-D носочки, з стразами і стрічками , ажурними , махрові шкарпетки для новонароджених дівчаток можуть бути з махрою на виворіт і т д. Такі виробники як тм " Katamino "і тм" Arti "випускають ароматизовані та антибактеріальні шкарпетки . А в дитячих шкарпетках з гальмами для дівчаток ваша крихітка з легкістю зможе навчитися ходити, не ковзаючи по підлозі.

Де можна купити дитячі шкарпетки для новонароджених дівчаток?

Інтернет магазин ТРІкотаЖЖЖ працює тільки з безпечним сертифікованим товаром, а це значить, що Вам не треба переживати за здоровя діточки. Широкий асортимент шкарпеток бавовняних для дівчаток 0-2 років , якісні фотографії допоможуть визначитися з вибором. Вже на наступний день можна приміряти обновки.

Вдалих Вам покупок.

З турботою про Вас, команда ТРІкотаЖЖЖ.