Піжами для маленьких хлопчиків 1 -2 року.

Вибираючи піжаму або дитячі трусики і маєчки для маленьких хлопчиків , запамятайте головне - організм дитини функціонує не так як дорослий.

Теплообмінний механізм малюка остаточно ще не сформувався, тому маленькі дітки мерзнуть і легко перегріваються. Досягти балансу і відшукати "золоту середину" - ось Ваше завдання! Так само варто памятати, що нервова система дитинку теж ще в процесі формування, через це часто виникають проблеми зі сном.

Вибравши "правильну" одяг для сну своєї крихті, Ви забезпечите комфорт і спокій не тільки йому, але і всієї своєї сімї !

І так, давайте розбиратися, яка ж вона - "ідеальна" піжама для маленьких хлопчиків?

Тканини. крій.

Дітям важче переносити холод і спеку, тому бажано обзавестися двома комплектами одягу для сну. У гардеробі треба мати теплу піжаму для хлопчика і одяг для сну з тонких тканин.

Літня дитячий трикотажний піжама для хлопчика - це шорти ібріджі, або маєчка , або футболочка, ще це може бути сліп (чоловічок) з відкритими ніжками і коротким або 3/4 рукавом.

Для маленьких діток дуже важливо, щоб тканина, з якої зроблена піжаму, була натуральною, бавовняної! Бавовна - не викликає алергії, добре носиться, і відмінно рятує від спеки.

Чи потрібен зимовий варіант дитячого трикотажного теплою піжами для хлопчика? Це повинен бути комплект - штанці і кофта з довгим рукавом з футера з начосом (фланель), флісу - це види тканин з бавовни, вони мають високі тепло зберігають властивості. Великою популярністю серед мам користуються сліпи або піжами з ніжкою трансформером (манжет / носок) Дуже практична модель на холодну пору року, особливо, для малюків.

Купуючи піжаму для хлопчика, в першу чергу звертайтеся увагу на якість крою, обробку швів (мякі, рівні, плоскі). Погано, коли шви впиваються в пахви і промежини ребёнка.Піжама повинна мати достатній припуск і вільно облягати тіло малюка.

Забарвлення і дизайн.

Різноманітність дитячих піжамок на полицях магазинів може дуже порадувати сучасну маму, але не завжди це якісна і підходяща продукція! Часто виробники не замислюються над розробкою хорошого дизайну товара.Оні забувають, що це в першу чергу, одяг для сну і повинна сприяти швидкому засипанню дитини.

Яскраві кольори, кричущі агресивні принти і костюми супер героїв - це все те, що варто обходити стороною, якщо Ви за повноцінний здоровий сон. Цей пункт, в особливості, важливий для діток страждають розладами і порушеннями сну.

Розмір .

Купуйте піжаму для хлопчика відповідно до його розміром! Занадто велика піжаму - це не зручно і не практично. У такій буде холодно взимку і спекотно влітку. Не беріть піжаму "на виріст"!

Вдалих Вам покупок піжам, шапочок для новонароджених хлопчиків ідругім дитячого одягу. Краща піжаму вже чекає свого майбутнього маленького господаря.

Солодких снів разом з ТРІкотаЖЖЖ.