Одяг для хлопчиків 0-2 роки.

Всі ми, як відповідальні люблячі батьки, намагаємося оточити своїх діток всіма необхідними благами, що б вони росли і розвивалися в гідних умовах .

Дитячий одяг є однією з основних потреб нашого чада після їжі. Купити красиву і якісну дитячий трикотажний одяг для хлопчика 0-2 роки і одяг для дівчаток можна в нашому інтернет-магазині ТРІкотаЖЖЖ. Симпатичні яскраві боді, чоловічки, сорочечки, трикотажні кофтинки, повзунки і костюмчики для новонародженого хлопчика, якісні та комфортні піжами для малюка, дитяче нижню білизну, колготи і носочкі.Всё це Ви можете придбати для свого синочка прямо зараз у нас на сайті.

Якщо раніше одязі не надавали особливого значення і необхідної вона була виключно для того, що б зігрітися і прикрити голе тіло, то зараз дитячий одяг - це перш за все якість, комфорт, стиль, розвиток, здоровя і характер дитини.

У суспільстві склалися певні стереотипи щодо вибору колірної гами для хлопчика. Синій, блакитний, зелений, чорний, сірий, коричневий переважають в Мальчуковой одязі. Починаючи з пологового будинку, на конверт з малюком урочисто завязуються синій або блакитний банти. Що ж стало першоджерелом такої колірної диференціації?

Існує кілька думок з цього приводу: Під час Першої Світової війни, солдатську форму шили з синього полотна Ймовірно тому синій колір і всі його відтінки стали асоціюватися в суспільстві саме з чоловічим началом. Під час правління Павла I, в кінці ХVII століття, хлопчики, які народилися в імператорський сімї, автоматично зараховувалися до ордену Андрія Первозванного, основою якого була стрічка блакитного кольору. А в давні часи, кольору сприймати абсолютно протилежно. Хлопчиків одягали в насичений відтінок рожевого, який символізував войовниче чоловіче начало!

Сучасний дитячий стиль часто перегукуватися з дорослим. Маленькі копії стильних менів не можуть залишити байдужим жодне жіноче серце, та й татуся люблять одягатися зі своїми малюками в схожі луки.

Але серед усього розмаїття в світі дитячого трикотажного одягу для хлопчиків, дитячих боді і пісочників для новонароджених хлопчиків варто віддати перевагу, перш за все, якісному виробу від перевірених провідних брендів якісного дитячого трикотажу, таких як SMIL, Бонка, Соня, Kataamino, Asti, Bross, Gatta і ін., представлених в нашому інтернет - магазині.

Приємних Вам покупок! З турботою про Вас, Ваш улюблений ТРІкотаЖЖЖ.