Дитяче нижню білизну для дівчаток.

А що таке дитяча білизна для дівчинки? Давайте розберемося.

У цю групу входять:

  • трусики;

  • майки;

  • білизняні футболки;

  • бюстгалтери;

  • топи;

  • піжами.

Що треба знати, щоб купити "правильне" нижню білизну.

Однозначно, воно повинно бути тільки натуральним (бавовна 100%).

Найчастіше при пошитті використовують бавовну, він володіє всіма необхідними характеристиками , які ідеал ьно підходять для ніжної шкіри дитини:

  • добре пропускає повітря і вологу;
  • приємний "до тіла";
  • рідко викликає алергію.

А такі назви як: інтерлок, кулір, ластик, футер -не повинні Вас лякати, адже це просто різновид трикотажу, з якого шиють дитяче Нижня білизна . Іноді виробники використовують тканини з начосом для тепла або комфорту.

Обовязково вибирайте правильні розміри.

Не варто купувати дитяче нижню білизну більшого розміру. Воно буде "висіти", спадати і не виконувати своїх функцій.

Дитяча білизна маленького розміру так само може нашкодити дитині, перетискаючи кровоносні судини і погіршуючи кровообращеніе.Самое головне-воно буде, як мінімум, незручним.

На якісному виробі завжди буде пришитий ярлик із зазначеним там розміром і складом тканини. Обовязково повинна бути і бирка, де російською або українською мовою Ви зможете знайти інформацію про назву виробу, його артикул, виробника і т д.

Не забуваємо про модель і дизайн дитячого нижньої білизни для дівчаток.

Дуже важливо вибрати "правильну" модель. Всі дівчатка різні, тому дитячу білизну слід вибирати, виходячи з особливостей кожної дитини. Такі торгові марки, як "Смил", Гарден Бебі ", Katamino", "Соня" надають великого значення дизайну своїх виробів. Нижня білизна цих марок обовязково сподобаються мамам, так і дівчатка не залишаться байдужими.

Де можна купити дитяче нижню білизну для дівчаток?

Не треба ризикувати здоровям своєї донечки і купувати" що-небудь "і" де-небудь ". Не варто економити при виборі дитячого нижнього белья- ця економія не виправдає себе, адже якщо порахувати можливу шкоду від невідповідної для пошиття нижньої білизни тканини, неправильно підібраного моделі, неякісного пошиття, то може вийти досить великий список на аптечні препарати, якими доведеться відновлювати здоровя Вашої дівчинки.

Намагайтеся купувати дитячу білизну тільки в спеціалізованих магазинах, таких як наш, де грамотні консультанти завжди Вам допоможуть зробити правильний вибір.

Купуючи майки для дівчаток або трусики в нашому магазині Ви гарантовано отримаєте тільки якісну продукцію, а також Вас приємно здивують постійні акції, знижки і подарунки.