Махрові колготки для хлопчика 0-2 роки.

Зима - це відмінний привід купити дитячі теплі махрові колготки для новонародженого хлопчика і не прості, а мякі, затишні і теплі. Вони не тільки мило виглядають, але і добре захищають від холоду і дрібних пошкоджень.

Якісні махрові колготи для хлопчика 0-2 роки повинні бути максимально натуральні! Ніжна дитяча шкіра не терпить синтетики! Бавовняні волокна добре пропускають повітря, виводять вологу і не викликають роздратування.

Так само , якість панчішного виробу визначається акуратним кроєм, рівними плоскими швами (або ж їх відсутність - технологія Seamless , бесшовние- ідеальний варіант для малюків!), однорідна структура ворсу, добре прошита, еластична подвійна резіночка.

Дитині повинно бути максимально зручно і комфортно в колготках, ніщо не повинно заважати руху або завдавати дискомфорт!

Вибирайте для свого хлопчика яскраві цікаві модельки! Махрові колготочкі з привабливою кольоровим забарвленням захоче одягнути будь-яка дитина. Але і пара - дві однотонних "на випадок" не будуть зайвими в гардеробі крихти.

Колготок багато не буває! Це той предмет одягу малюка, який, як і білизна, часто змінюють, так як має безпосередньо близький контакт з шкірою, а тому оптимальним кількістю на сезон буде 5-6 пар махрових колготок

Доглядати за махрою дуже просто! Головне, памятати 4 основних правила:

  • Прати при максимальній температурі 40-50 градусів.
  • Чи не вигладжувати!
  • Сушити природним шляхом. Чи не впливати отбеливателями, засобом для виведення плям і іншим хімічною речовиною!
  • Добре виполіскувати!

Тоді колготки прослужать тобі максимально довго, зберігати свій первинний вигляд і форму і заощадять сімейний бюджет.

Ну а 100% запорука якості дитячих махрових колгот - правильно обраний виробник! Wola, Katamino, Bross, Arti ...- вибір мільйонів мам по всій Європі і в Україні! Купити дитячі теплі махрові колготки для новонародженого хлопчика і носочки для новонароджених хлопчиків 0-2 років цих виробників можна знайти в нашому магазіне.Доверяй кращим!

одягай свого синочка разом з ТРІкотаЖЖЖ!