Одяг для дівчинки 0-2 роки.

Сучасній мамі дуже складно уявити гардероб свого малятка без красивих, милих боді, чоловічків, трикотажних кофтинок і костюмчиків для дівчинки, сліпи, повзунки для крихти, симпатичні затишні дитячі піжами, веселенькі і стильні колготки, шкарпетки.

Все це стало невідємною частиною образу кожної маленької дівчинки і сприймається як належне. Але дитячий одяг не завжди була такою. У XX столітті малюкам не доводилося вибірать.Детской моди, і зовсім, чи не существовало.Мами того часу обходилися пелюшками, так распашонкамі.Туго укутанному малюкові доводилося не сладко.Конечно ж, все це робилося виключно з кращих спонукань, так як про будову дитячого скелета знали мало і вважалося що зайва рухливість крихти може бути чревата травмами і деформаціями.

Благо в 20х роках ХХ століття новонароджені дітки отримують більше свободи.Педіатри тепер не вважають за потрібне обмежувати малюка в двіженіях.Пеленаніе відходить на задній план і починає придумувати і створюватися повноцінна дитяча трикотажна одежда.Теперь купити гарне кокетливий плаття або стильний костюм для своєї дівчинки не складає особливої складності.

Мами - рукодільниці обшивають своїх принцес і дитячий стиль набирає нових обертів. У наш час дитяча мода на зльоті. Малюків одягають як взрослих.Очень популярними стали "family looks". І тепер мами - модниці хизуються в однакових з донькою нарядах, викликаючи розчулення на обличчях перехожих.

Особливу увагу стало приділятися також якості дитячих речей! У нашому інтернет магазині ТРІкотаЖЖЖ Ви зможете придбати класні затишні піжами для дівчинки 0-2 роки, дитячий трикотажний одяг для малятка, дитячі боді і пісочники для новонароджених дівчаток , дитяча білизна (трусики, маєчки), а також колготки преміум класу, від кращих перевірених українських та європейських брендів SMIL, Бонка, Соня, Katamino, Arti, Bross, Gatta і ін.

Одягайтеся у кращих! Одягайтеся разом з ТРІкотаЖЖЖ.