Допомагаємо купити дитячі махрові шкарпетки для хлопчиків

Коли твій маленький чоловік вже виріс з колготок, потрібно шукати альтернативне утеплення. На холодну пору року можна купити кальсони або підштаники для хлопчика . Носити їх потрібно разом зі шкарпетками бавовняними або махровими або вовняними шкарпетками, які добре зберігають тепло і захищають ноги дитини від переохолодження.

Теплі затишні махрові шкарпетки для малюка і хлопчика підлітка - це предмет одягу зимового гардеробу першої необхідності. Щоб ноги дитини не потіли і не мерзли, дуже важливо купити, дійсно, якісний виріб!

якими повинні бути махрові шкарпетки для малюка і хлопчика підлітка?

Тканина махра (або Фрот) виготовляється з бавовняного волокна, часто виробники додають поліестер (покращує властивості тканини, краще відпирається, не мнеться). Якість такої тканини визначається її щільністю - чим щільніше, тим якісніше виріб. Також можна зустріти і бамбукову махру, але для виробництва шкарпеток махрових для хлопчиків частіше використовують, все-таки, бавовна.

Махровий полотно не любить високих температур, а з великою кількістю синтетичної нитки, взагалі не можна прати в гарячій воді . Такий виріб в гарячій воді може дати усадку.

Треба зауважити, що махровими носочками користуються, переважно, дітки дошкільного віку. Старші хлопці не дуже полюбляють "товсті" шкарпетки - для них є альтернатива - дитячі теплі шкарпетки для хлопчиків з махрової стопою. Для хлопчиків 3,4,5 років можна купити дитячі махрові шкарпетки з тормозком - в таких Ваша дитина не падатиме на слизькій підлозі. Також дуже популярні дитячі махрові шкарпетки - тапочки.

Розміри дитячих теплих шкарпеток для хлопчика можна взяти трохи з запасом - вони можуть "сісти" при пранні. Забарвлення вибирайте відповідно до віку та вподобань діточки. Гумку вибирайте широку, вона не повинна сильно стягувати ногу. Краще купити дитячі махрові шкарпетки для хлопчиків з плоскими швами на пальцях.

Утеплити ніжки дитини можна вовняними шкарпетками. Як правило, 100% вовняні шкарпетки зустрічаються не так часто. Такі вироби досить дорогі, але до цього, ще не дуже практичні - швидко протираються, втрачають форму і т. Д. Часто до складу вовняних шкарпеток додають бавовна, акрил, поліамід і т. Д., Для того щоб поліпшити споживчі властивості і знизити ціну . Багато діток не люблять такі шкарпетки, так як вони можуть "кусатися".

Що купити дітям - вирішувати Вам: дитячі одяг для хлопчиків, дитячі вовняні шкарпетки, махрові детские носочки , махрові шкарпетки з тормозком для хлопчика або шкарпетки з махровою стопою для хлопчика - підлітка.

Найголовніше - нехай Вашому хлопчикові буде тепло з ТРІкотаЖЖЖ.