Махрові і теплі зимові дитячі колготки для дівчинки

На вулиці - зима, а значить купуємо мандарини, подарунки, затишні шарфи і теплі колготки для дітей. Нікуди не дітися від сезонного утеплення, і теплі колготки для дівчаток, - тема нашої розмови.

Діти часто не люблять носити речі, які "кусаються". Мами не люблять, коли дитячі махрові колготки кашлатятся, розтягуються, і ненадійні в шкарпетці. Само собою, мами не хотіли б купувати недовговічні предмети гардероба в принципі.

Спробуємо розібратися що до чого. Щоб колготки не були "кусючими" - вовняні теплі колготки для дітей повинні містити не більше 60% вовни. В іншому випадку "колготки дитячі зимові" перетворюються в "колготки, які викликають роздратування". Шкіра у дітей ніжна, і поріг чутливості може відрізнятися, тому орієнтуйтеся все-таки на реакцію дитини, а не свої відчуття.

Чим вовняні відрізняються від теплих махрових? В процесі носіння немає особливих відмінностей, тут вже хто до чого звик, який матеріал більше подобається. Ви можете придбати як вовняні дитячі колготи з вовни мериноса, так і теплі махрові колготки для хлопчика або дівчинки з начосом з махорки, бажано щоб Ваша дитина могла вибрати. Зараз в моді також флісові термоколготкі. Взагалі виробники, як турецькі і польські, так і українські, випускають багато чого з приставкою "термо", - і шкарпетки, і колготи, і нижню білизну з флісу - термобілизна для дітей .

чи потрібно шукати і купувати таку продукцію для дітей? Навскидку сказати складно, все залежить від того, в якому регіоні Ви живете і який спосіб життя ведете. Здебільшого, сімї, які проживають в середній смузі, і не відправляються з дітьми в гірські походи крізь холоднечу і заметіль, схильні до більш традиційним варіантам. Однак, пробувати можна все.

Купити дитячі теплі махрові колготки для дівчаток - це завдання.

Бувають дитячі махрові колготки, також виробники шиє вовняні колготи з додаванням ангори або вовни мериноса, такі вироби на дотик більш мякі. Це якщо брати радикально зимові теплі колготки для дівчаток.

Якщо розглядати не самі морозостійкі варіанти, тобто лінійки дитячих колгот з додаванням великої відсотка еластичних волокон. Чим більше у виробі еластану, поліестеру і інших штучних матеріалів, тим більше виріб "тягнеться", добре облягає ніжку, практично в шкарпетці, але тим більше і холодить. Якщо для шкарпетки панчішні вироби мають менше 60% змісту натуральних матеріалів, то для зими їх брати не варто. Або ж, принаймні, крім цих колгот зверху потрібно буде одягнути щось ще.

Все ж колготки дитячі зимові варто брати з максимальним вмістом бавовни або вовни. Купити дитячі теплі махрові колготки для дівчинки - це забезпечити їй тепло, можливість безпечно для здоровя кататися на санках, і падати в сніг. Адже діти все-таки не дорослі, і навряд чи будуть замислюватися, наскільки тепло вони одягнені для розваг. Дитячі махрові колготки запросто можна підчіплювати під штани - використовувати в якості дитячих підштаників , і забезпечити тим самим додатковий захист від холоду.

Колготки знадобляться як зовсім маленьким принцесам, так і підліткам. Махрові колготки для дівчаток 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 років користуються популярністю.

Звичайно, вони відрізняються не тільки розміром, але і своїм зовнішнім видом. Дизайнери підбирають принти для колгот в залежності від смаків різних вікових груп.

Можна купити і колготки для "особливого випадку", зі стразами, блискучими нитками, яскравими малюнками, новорічні. Сучасна дитина має можливість проявити свій смак з самого дитинства, часи, коли колготки були тільки чорні / білі / коричневі давно пройшли.

На упаковках з колготами завжди вказують зростання, наприклад теплі колготки для дівчинки зростання 122 / 128,134 / 140,146 / 152,158 / 164. Існує тільки 4 види розмірів колгот по зростанню? Ні, теплі колготки для дівчинки зростання 122 / 128,134 / 140,146 / 152,158 / 164 мають на увазі лінійку для школярок, орієнтовно з 7 до 14 років. Але при виборі дивіться також на інформацію на упаковці по обхвату стегон, щоб не промахнуться. Коли вибираєте махрові колготки для дівчаток 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14 років, звертайте додаткову увагу на розмірні сітки виробників, вони відрізняються, і Ви можете в поспіху придбати не те , що підійде для Вашої дитини.

Тепер Ви добре обізнані і можете приступати до покупок.

Купити дитячі теплі махрові колготки на trikotazzz.com.ua!