Як купити дитячі теплі махрові колготки для хлопчиків?

Все що потрібно знати.

З настанням сезону холодів приходить час покупки демісезонних бавовняних і дитячих теплих колготок для хлопчиків . Це практично і зручно.

Махровий полотно - це матеріал, який добре зберігає тепло і не дає замерзнути ніжок дитини навіть в найсуворішу погоду.

Властивості дитячих махрових колготок:

  • Махра не вимагає особливого догляду. Легко стирається.
  • Натуральний склад тканини безпечний для чутливої шкіри дитини. Володіє властивістю хорошою терморегуляції.
  • Стійка в шкарпетці. Тривалий час зберігає початковий вигляд, залишається мякою та пухнастою.
  • Махрові колготки добре виводять вологу у хлопчика, дозволяючи шкірі дихати. Чим вище щільність махорки, тим краще вона зберігає тепло.
  • Якісна тканина не дає усадку після прання, не линяє і не витягується. Гарне махровий полотно складається з бавовни. Виробники також додають в виріб синтетичні нитки (до 20%). Це підвищує зносостійкість вироби. Махрові колготки мнуться. Додавання синтетичних волокон допомагає краще зберігати форму і абсолютно не шкодить якості виробу, залишаючи її мякою, приємною і ніжною до тіла.

Гумка в теплих колготках для підлітків відрізняється своєю еластичністю і мякістю. Краще купувати дитячі колготи для хлопчика з подвійною резинкою, вони більш надійні і практичні для активних дітей.

Важливу роль в теплих дитячих колготках грає якість пошиття. Це перше, на що варто звернути увагу! Махра повинна бути однорідною, шви рівними і тонкими, щоб нічого не натирали і не пригнічували.

Махрові теплі колготи для хлопчика підлітка від Katamino відрізняються своєю мякою і пухнастою махрою. Високоякісними виробами також славляться такі бренди дитячих колготок як Arti , Bross , Wola , представлені в інтернет магазині ТРІкотаЖЖЖ . Дійсно якісний товар не повинен викликати у вас ні найменшого сумніву! Вибирайте продукцію тільки від перевірених виробників!

Особливості догляду за дитячими махровими колготками

Прати махрові вироби можна при максимальній температурі 40-50 градусів.

при порушенні температурного режиму, колготки вашого хлопчика можуть "сісти", втратити колір і зовнішній вигляд, також, знижується їх термін служби .

Хорошою альтернативою теплим махровим колготам для хлопчика підлітка є кальсони для хлопчиків або вовняні колготи, де, чим вище відсоток вовни, тим тепліше виріб. "Кусючі" колготи в минулому. Сучасні технології виробництва дитячого трикотажу дають можливість максимально зберегти властивості виробу, без найменшого збитку зручності.

Купити теплі дитячі колготки для хлопчика на ТРІкотаЖЖЖ.