Колготки бавовняні для дівчаток 0-2 років.

Все більше мам вважають за краще повзункам колготки на новонароджених дівчаток. малюки потребують особливої уваги, так як їх шкіра ще надто ніжна. Тому, важливо навчитися купувати безпечні, а значить, якісні колготки бавовняні для дівчаток.

Як завжди, необхідно дізнатися про склад виробу. Абсолютно неприпустимо в складі велику кількість синтетики (максимум 20%, але чим менше, тим краще), 2-3% еластану.

Але колготочкі з 100% бавовни теж мають свої недоліки - вони можуть не облягати ніжки дитини, також можливий ефект "витягнутих колін". Такі вироби купують малюкам, у яких є алергія.

Розміри дитячих колготок.

Визначити розмір дуже просто. На упаковці вказується зростання або дитячий вік, на який розраховано виріб. Головне, купити дитячі колготки бавовняні з "гальмами" або без необхідно за розміром, навіть незважаючи на те, що дитина швидко росте і швидше за все не встигне зносити їх. Маленькі будуть завжди повзати і здавлювати ніжки, великі теж будуть сповзати і збиратися складками.

Моделі дитячих колготок.

Дуже практична дитяча колготки бавовняні з "гальмами". Вони особливо актуальні в той час, коли малятко робить свої перші кроки. При покупці зверніть увагу на верх колготок. Не забувайте про дитячий підгузник, він не завжди порожній, а значить, йому треба додаткове місце. Подивіться на гумку - вона повинна добре тягнуться і повертатися до вихідних форм.

Що стосовно зовнішнього вигляду - то тут є чим порадувати око: колготки однотонні, з малюночком або рюшами на попі, зі стразами , ажурні та ін.

Вибирайте перевірених виробників, "Katamino", "Arti", "Bross" , "Wola", "Gata" та ін. Багато з них використовують технологію "Seamless" - безшовні на пальчиках, інші виробляють антибактеріальну або ароматизовану продукцію.

Для того, щоб купити дитячі колготки бавовняні для дівчинки 0-2 років, не треба виходити з дома.В нашому магазині представлений великий асортимент колготок махрових на дівчинку 0-2 років , шкарпеток, піжам та ін.

Приємних покупок Вам з командою ТРІкотаЖЖЖ.